Gruntowna wiedza

Na bieżąco informujemy o wszystkich wydarzeniach związanych z Zakładem Przetwórstwa Owoców i Warzyw Motyl. Znajdziecie tutaj Państwo aktualne informacje o firmie, relacje z targów oraz zapowiedzi nowości produktowych.

Aktualności

Czy też lubicie chrzan?

Zapraszamy na nasz instagram - https://www.instagram.com/motyl_firma_z_tradycjami/

Regularnie będziemy tam zamieszczać przepisy na przepyszne dania z naszymi produktami.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników produkcyjnych, mechaników/elektryków oraz operatorów wózków widłowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy w sekcji Kariera

Szanowni Państwo,

 

Poszukujemy operatywnej i entuzjastycznej osoby z wykształceniem min. średnim rolniczym i doświadczeniem na roli.

 

Dla takiej osoby mamy interesującą pracę w nowo powstającym projekcie firmy Motyl.

 

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt pod adresem praca@motyl.net.pl

Targi

Brak targów

Nowości

W roku 2022 nasza firma zrealizowała w ramach Poddziałania 4.2 PROW: "Wsparcie inwestycji w przetwarzania produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" operację mającą na celu rozwój ZPOiW Motyl poprzez zakup urządzeń i modernizację infrastruktury. W jej ramach zmodernizowano chłodnie magazynowe z odzyskiem ciepła oraz zakupiono dozownicę wiórków wraz z transporterami, krajalnicę na plastry i system do orientowania ogórków. Planowane rezultaty to wdrożenie na rynek innowacyjnych w skali przedsiębiorstwa produktów, wzrost wolumenu produkcji oraz obniżenie kosztów produkcji przez ograniczenie strat.