banner

FIRMA Z TRADYCJAMI

Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw MOTYL Sp.j. jest firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem, która od blisko 40 lat produkuje najwyższej jakości chrzany, majonezy i warzywa konserwowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przetwórczej, współpracy z najlepszymi dostawcami, najnowocześniejszym procesom produkcji i zaangażowaniu właścicieli oraz pracowników udało nam się stworzyć markę, która cieszy się zaufaniem wśród konsumentów i partnerów handlowych.

Baner drugi

HISTORIA FIRMY

Czterdzieści lat doświadczenia w branży przetwórczej. Poznaj fascynującą historię marki MOTYL.

MOTYL Sp.j. to gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższe standardy jakości. Firma rodzinna założona na początku lat 80-tych ubiegłego wieku przez Halinę i Mariana Motyl, dziś wchodzi w nową erę – łącząc dojrzałość zarządzania nestorów z innowacyjnością i nowoczesnym spojrzeniem na biznes, reprezentowanym przez drugie pokolenie menadżerów – Magdalenę Motyl-Skonieczko i jej męża Jakuba Skonieczko.

Przejdź dalej

PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ

MOTYL Sp.j. jest pierwszą firmą spożywczą w Polsce, która wdrożyła system zarządzania jakością ISO 22000. Od 2011 roku w naszym zakładzie obowiązuje system zarządzania bezpieczeństwem żywności BRC stopień A oraz IFS ze stopniem wyższym. Nieustannie prowadzimy szereg działań i inwestycji, które mają służyć udoskonaleniu procesu produkcji naszych produktów i ich wyjątkowego smaku.

Baner trzeci

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY PARK MASZYNOWY

Dzięki ciągłym inwestycjom udało nam się nie tylko stworzyć najnowocześniejszy park maszynowy w Europie, ale i osiągnąć najwyższy stopień specjalizacji w produkcji chrzanu i ogórków konserwowych.

Zawdzięczamy to budowie nowej hali produkcyjnej, która została wyposażona w kompleksowy ciąg technologiczny umożliwiający dokładne oczyszczenie warzyw, ich przygotowanie, dozowanie i zapakowanie. To co nas wyróżnia, to prześwietlające urządzenia X-RAY na końcu linii do produkcji warzyw konserwowych i chrzanu, które jest detektorem ciał obcych, w tym szkła w szkle.

Hala
Hala

Dysponując bardzo dużymi możliwościami produkcyjnymi przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktów Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Motyl od ponad dekady jest liczącym się producentem Marek Własnych dla renomowanych sieci handlowych o zasięgu ogólnoeuropejskim.

chrzan